Правила та умови тест-драйву

 

Під час участі у тест-драйві автомобілів Volvo (далі – «Тест-драйв») учасники вправляються у складних умовах, що несуть потенційний ризик травмування, а також пошкодження автомобілів та іншого майна. Вам необхідно підтвердити, що Ви відповідаєте викладеним нижче умовам участі у Тест-драйві та згодні з вимогами, які повинні виконуватися під час участі у Тест-драйві.

 

  1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

- Ви досягли 25 років та маєте водійські права та досвід активного керування автомобіля такого ж класу не менше ніж 3 (три) роки, на підтвердження чого надається для огляду оригінал водійського посвідчення.

- Ви маєте у власності автомобіль такого ж класу, на підтвердження чого надається для огляду оригінал свідоцтва про реєстрацію автомобіля на Ваше ім’я.

- Ви знаходитеся і належному фізичному та психологічному стані, що дозволяє керувати автомобілем, зокрема у екстремальних умовах. (d) Вам не відомі обставини, за яких Ви можете бути позбавлені права участі у Тест-драйві чи керування автомобілем під час Тест-драйву. (e) Ви не маєте хронічних чи інших захворювань, наявність яких несумісна із участю у заходах екстремального характеру;

- Ви не маєте відхилень фізичного або психічного характеру, що можуть обмежувати чи погіршувати концентрацію уваги та здатність приймати участь у Тест-драйві чи керувати автомобілем під час Тест-драйву.

- Ви детально поінформовані Організаторами Заходами про те, що участь у Тест-драйві пов’язана з високими фізичними навантаженнями та екстремальними умовами керування, що може бути неприпустимими, зокрема, для людей із захворюваннями хребта або вагітних жінок.

 

  1. ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКА ТЕСТ-ДРАЙВУ

- Під час участі у Тест-драйві учасник зобов’язаний неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та правил, про які він буде повідомлений.

- Учасник Тест-драйву підтверджує, що не знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

- Протягом усього періоду участі у Тест-драйві учасник не може вживати алкоголь, наркотичні чи лікарські засоби, що знижують концентрацію уваги або впливають на здатність керувати автомобілем під час Тест-драйву. На території Тест-драйву учасник повинен бути обачним та обережним, відповідно до ситуації.

- Під час участі у Тест-драйві учасникові буде забезпечена постійна увага та всебічна підтримка з боку організаторів.

- Учасник несе повну відповідальність за збереження власного майна, яке він бере із собою на територію Тест-драйву (наприклад, документи, фотоапарати, відеокамери та інше).

- Під час руху автомобіля кожен учасник, як за кермом, так і на пасажирських сидіннях, повинен бути правильно пристебнутий ременем безпеки. (ж) Якщо у процесі керування автомобілем учасник допускає порушень Правил дорожнього руху, зокрема, але не обмежуючись, перевищення визначеної максимальної швидкості або порушує правила паркування, він несе повну відповідальність щодо сплати штрафів за вчинені порушення.

 

  1. ПРАВА ОРГАНІЗАТОРІВ ТЕСТ-ДРАЙВУ

- Організатори Тест-драйву можуть на власний розсуд у будь-який час відмовити учаснику в участі у Тест-драйві або припинити його участь з міркувань безпеки чи з інших причин.

- Організатори зберігають за собою право, за наявності обґрунтованих причин, вносити зміни до програми Тест-драйву чи скасовувати його проведення (повністю або частково) без попереднього повідомлення.

- За наявності сумнів щодо фактів, наведених у розділі 1 цих правил, Організатори мають право не допустити учасника до участі у тест-драйві.

 

  1. УЧАСТЬ ДІТЕЙ

За загальним правилом до участі у Тест-драйві допускаються повнолітні особи, що досягли 18 років. Прийняття рішення про участь у заході дітей, що не досягли 18 років, покладається виключно на батьків чи осіб що їх супроводжують.

При цьому виключно батьки, чи особи що супроводжують дитину, несуть відповідальність за: безпеку дитини у автомобілі; за виконання дитиною правил поводження в автомобілі, в тому числі і правил безпеки; за належний фізичний та психологічний стан дитини, що дає їй можливість приймати участь у таких заходах.

Підписанням анкети на зворотній сторінці даного документа один із батьків чи особа, яка супроводжує дитину, погоджується з положеннями пункту 4 та приймає на себе відповідальність за життя та здоров’я дитини.

Територія проведення Тест-драйву має вкрай обмежені можливості щодо розміщення дітей та інших членів сімей учасників на період проведення Тест-драйву. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ залишати дітей без нагляду! За будь-яких обставин відповідальність за дітей несуть батьки або особи, що їх супроводжують.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

- Забезпечення Вашої безпеки є для організаторів пріоритетним завданням, проте Ви повинні усвідомлювати, що участь у Тест-драйві передбачає керування автомобілем та перебування у автомобілі у надзвичайно складних умовах, що несуть потенційний ризик травмування та пошкодження майна. Погоджуючись на участь у Тест-драйві, Ви приймаєте на себе зобов’язання своїми діями забезпечувати власну безпеку, безпеку інших людей, а також збереження автомобілів та майна.

- Організатори несуть відповідальність у випадку травмування чи загибелі учасника внаслідок недбалості організаторів або невиконання ними зобов’язань, передбачених законом.

- Організатори Тест-драйву за жодних обставин не несуть жодної додаткової відповідальності, що може виникати внаслідок порушення учасником умов, викладених в пункті 1, або через невиконання ним взятих на себе зобов’язань.

- За винятком зобов’язань, викладених у пункті 5, організатори не несуть перед учасниками жодної відповідальності, що може виникати з договору, делікту (включаючи недбалість) або з інших підстав за будь-які прямі або опосередковані збитки, включаючи фінансові втрати, втрачений контракт або репутаційні втрати (при цьому, організатори несуть відповідальність за будь-які матеріальні збитки, понесені учасниками внаслідок загальної недбалості організаторів чи навмисного невиконання ними своїх зобов’язань), а також за будь-які непрямі чи особливі збитки. (e) Учасник може в будь-який час відмовитись від участі у Тест-драйві. Для цього він має звернутися до присутнього інструктора, який вкаже напрямок безпечного звільнення території Тест-драйву або безпосередньо допоможе з виїздом.

- У випадку завдання Учасником ушкоджень автомобілю (в тому числі ДТП), які не покриваються страховою компанією (в тому числі якщо страхова компанія відмовилась від відшкодування/не відшкодовує збитки у зв’язку із порушенням Учасником Правил дорожнього руху, а також сума франшизи), гарантійними зобов’язаннями виробника та не відносяться до витратних та швидкозношуваних матеріалів – усі витрати на відновлення технічних та експлуатаційних характеристик автомобіля здійснюються за рахунок Учасника. При цьому, Учасник несе відповідальність:

  • у сумі вартості автомобіля при тотальній загибелі автомобіля;
  • у сумі, на яку зменшилася вартість автомобіля при пошкоджені (при недоцільності проведення ремонтних робіт);
  • у розмірі витрат, понесених на відновлення автомобіля.

- У випадку завдання Учасником ушкоджень автомобілю на суму меншу чи рівну сумі франшизи, яка передбачена договором страхування, Учасник зобов’язаний компенсувати відповідну суму.

- Учасник несе відповідальність у разі порушення чинних правил дорожнього руху та зобов’язаний відшкодувати суму штрафних санкцій, що може зазнати Організатор та/або власник автомобіля, у тому числі за правопорушення, які було зафіксовано автоматично згідно чинного законодавства України.

- У разі загрози арешту чи вилучення автомобіля державними органами влади або іншими особами з будь-якої причини, Учасник зобов’язаний негайно впродовж одного дня усно чи письмово повідомити, сповістити державний орган або третіх осіб, що власником автомобіля є власник/ Організатор та повідомити адресу та телефонний номер власника/Організатора.

 

  1. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗГОДИ З УМОВАМИ УЧАСТІ У ТЕСТ-ДРАЙВІ

Ви підтверджуєте, що прочитали цей документ і повністю розумієте його зміст. Підписанням цього документа Ви зобов’язуєтесь дотримуватися описаних вище вимог та умов. Окрім того, Ви погоджуєтеся з тим, що будь-які фотографії, зроблені під час участі у Тест-драйві, у подальшому можуть бути використані у маркетингових цілях.