Прохолодно влітку, тепло взимку

З функцією дистанційного клімат-контролю вам не доведеться одягати пальто за кермом вашого автомобіля. Налаштування передпускового обігрівача (якщо він встановлений) дозволяють обігріти ваше авто перед посадкою.Тож ви завжди сідаєте в теплий приємний салон з вікнами, що встигнули відтанути. В автомобілях Volvo, випущених після 2015 року, додаток Volvo On Call дозволяє завести двигун дистанційно, що дає змогу обігріти чи охолодити салон.

Персоналізований сервіс завжди у вас під рукою

Чи знаєте ви, що можете поставити нам будь-яке запитання щодо вашого автомобіля Volvo? Це легко - ми до ваших послуг і раді допомогти вам насолоджуватися всіма аспектами вашого Volvo. Наш додаток Volvo On Call допоможе вам знайти інформацію безпосередньо в посібнику власника, і ви також можете використовувати цей додаток, щоб зв’язатися з нами телефоном або в чаті *. Персоналізований сервіс - лише на відстані декількох кліків.

*На цей час доступно для ринку Іспанії

Відкривайте нові місця

Відправте адресу пункту вашого призначення до навігаційної системи заздалегідь за допомогою додатку Volvo On Call та одразу вирушайте у потрібне місце, як будете готові. При плануванні подорожі дізнайтеся приблизну тривалість поїздки до потрібного місця призначення перед тим як сісти за кермо за допомогою вбудованих мап додатку Volvo On Call. Окрім того, ви можете знайти місця для паркування та їх погодинну вартість та відправити відповідні координати до вашого автомобіля Volvo.

Замки, паливо, технічний огляд, журнал поїздок

Volvo On Call забезпечить вас усією необхідною інформацією про поточний стан вашого автомобіля. Ви легко дізнаєтесь замкнений він чи ні, знаходиться в русі чи в статичному стані, який поточний рівень палива, яка температура за межами автомобіля, отримаєте доступ до довідника власника і журналу поїздок, дізнаєтесь про необхідність в технічному обслуговуванні. Ви зможете відстежувати всі особисті та робочі поїздки та дізнаватися накопичений пробіг. Також додаток сповістить, якщо спрацює сигналізація.

Під'єднайтесь до вашого особистого календаря

Ви можете надати Volvo On Call доступ до вашого особистого календаря, тож додаток зможе сповістити вас, якщо пора вирушати в дорогу, і навіть відправити координати місця призначення до навігаційної системи Volvo.

Де ви припаркувалися?

Чи ви колись мали складнощі з пошуком вашого автомобіля на великій стоянці? Додаток Volvo On Call допоможе вам визначити місце знаходження вашого автомобіля за допомогою мап додатку. Також ви зможете ввімкнути освітлення та посигналити, щоб швидше ідентифікувати свій Volvo.

Ви є власником моделі із гібридною силовою установкою Twin Engine?

Власники автомобілів із гібридною силовою установкою Twin Engine мають доступ до великої кількості додаткових розумних функцій через мобільний додаток Volvo On Call. Це, наприклад, дистанційний обігрів та охолодження, функція відстрочки зарядки, показник рівня зарядки батареї, улюблені пункти зарядки та функція нагадування під’єднати зарядний кабель, якщо це не було зроблено у встановлений час.

Завантажити додаток Volvo On Call

Ви можете завантажити додаток і вибрати демоверсію, щоб випробувати різноманітні функції, описані вище, використовуючи смарт-годинник, смартфон чи планшет.

 

Поділіться своїм автомобілем з родичами або друзями

Додаток Volvo On Call дозволяє ділитися своїм автомобілем з іншими впродовж певного періоду часу. Де б ви не були, і де б не був ваш автомобіль ви можете надати миттєвий доступ до нього вашим друзям або членам вашої родини. Вони зможуть відкрити автомобіль за допомогою своїх телефонів і потім активувати спеціальний ключ, який буде працювати тільки в впродовж того періоду, на який ви дозволили їм користуватися автомобілем. Ефективно, просто та безпечно. Сервіс каршерінгу доступний для моделі XC40 на окремих ринках.

З турботою про вас

Центр обслуговування клієнтів

З додатком Volvo On Call спокій вам гарантовано, адже ви зможете отримувати важливу інформацію та допомогу під час керування, просто натиснувши на кнопку (доступно не на всіх ринках). Якщо ви керуєте в щільному міському потоку та шукаєте затишне кафе або ресторан, чи інше цікаве місце – просто натисніть кнопку On Call, щоб з'єднатися з оператором Volvo On Call. Повідомте оператору, яке саме місце ви шукаєте, і через декілька секунд навігаційна система Sensus Navigation підкаже вам потрібний напрямок. Можливо ви хочете комусь подзвонити, але не знаєте номер телефону? Натисніть на кнопку і оператор Volvo On Call надішле вам номер або одразу ж вас з’єднає. Volvo On Call – це ваш персональний асистент, який завжди поруч.

У випадку виникнення аварійних ситуацій

Якщо вам потрібна технічна допомога на дорозі або аварійна служба, оператор Volvo On Call завжди готовий відповісти на ваш дзвінок. В екстрених ситуаціях просто натисніть кнопку SOS над дзеркалом заднього виду. Для технічної допомогти на дорозі натисніть кнопку Volvo On Call. Якщо спрацювала подушка безпеки, чи була задіяна система активації натягу ременів безпеки, ваш автомобіль автоматично сповістить про це оператора Volvo On Call, який подзвонить вам, щоб дізнатися, що сталося. Якщо ви не відповісте, оператор автоматично направить аварійно-рятувальну службу до вашого місцезнаходження.

Точка доступу Wi-Fi

Ви завжди можете під'єднати свій автомобіль Volvo до мережі інтернет через мобільний телефон (в режимі модему) та отримати доступ до додатків. Але технологія Volvo On Call дозволяє отримати більш сильний та надійний зв’язок та створити точку доступу Wi-Fi з можливістю підключення до восьми пристроїв. Це стало можливим з вбудованим модемом для автомобілів Volvo On Call та додатковою SIM-картою. Сигнал 4G (доступність залежить від моделі) тепер сильний та стабільний завдяки використанню надкузовної антени Volvo On Call, яка забезпечує швидке та легке під’єднання до мережі інтернет. Коли телефон не може зловити сигнал мережі в автомобілі, на допомогу прийде система Volvo On Call. Постійний доступ до мережі також гарантує регулярне оновлення мап навігаційної системи.