Пакет оптимізації потужності Polestar за вигідною ціною

Спеціальна пропозиція*

Пакет оптимізації потужності Polestar з 14 днями випробувального періоду!

Що таке Polestar?

Polestar - це нове покоління оптимізації ходових характеристик всього силового агрегату, результатом якої є більш скоординований та збалансований досвід водіння.

1. Покращення роботи двигуна.
2. Продуктивність коробки передач - автомобіль відчуватиметься більш зібраним і збалансованим під час активних ситуацій водіння.
3. Реакція на скидання газу - обирається найкраща передача та найефективніші оберти, тим самим зменшується турбо-лаг, що забезпечує швидшу реакцію та більшу передбачуваність автомобіля.
4. Швидкість перемикання передач - замість короткої паузи в прискоренні, коли автомобіль перемикає передачу, він матиме доступ до більшої потужності, що зменшить цю паузу до невідчутних мілісекунд під час активного водіння.
5. Точність і фіксація перемикання передач забезпечить оптимальну передачу на поворотах, підтримуючи зчеплення шин з дорогою. Це одночасно стабілізує автомобіль і забезпечує готовність трансмісії до прискорення на виході з повороту.

Скористайтеся можливістю придбати пакет оптимізації потужності Polestar до 30 червня 2023 року! Якщо впродовж 14 днів ви зрозумієте, що хочете повернути автомобіль до попередніх налаштувань, ви зможете
зробити це в офіційному дилерському центрі Volvo.