Важливо бути впевненим у тому, що ваші шини можуть здійснювати безпечне зчеплення з дорогою у різні пори року. Ми рекомендуємо змінювати шини, відповідно до кожного сезону, оскільки шини, які найкраще підходять для гарячих та сухих умов, не матимуть тих важливих властивостей у холодну й вологу погоду, і навпаки.
 
Для холодної погоди необхідна спеціальна гумова суміш, яка залишається м’якою для забезпечення якісного зчеплення. При температурі близько +7°C літні шини втрачають деякі свої характеристики, і, коли температура опускається нижче, шини, розроблені для холодної погоди, забезпечать значно кращі динамічні характеристики, керованість та гальмівний шлях.
 
Матеріал протектора зимової шини спеціально розробляється таким чином, щоб він залишався м’яким та пружним за умов низької температури, а це покращує зчеплення гуми з дорожньою поверхнею. Крім того, зимові шини мають спеціальний малюнок протектора, що краще підходить для відведення води та мокрого снігу, а також для забезпечення кращого зчеплення на снігу та льоду. Часто для ефективного відведення снігу, шуги та води використовуються спеціальні канавки, а також невеликі так звані ламелі для поліпшення притискання на мокрому льоду.
 

ЧОМУ Я МАЮ КУПУВАТИ ЗИМОВІ КОЛЕСА КОМПАНІЇ VOLVO CARS?

1. Компанія Volvo Cars відібрала та затвердила найкращі шини від найвідоміших брендів та поєднала їх з оригінальними алюмінієвими дисками Volvo, які мають відповідні властивості, якість і покриття.
2. Всі шини випробовувалися на автомобілях Volvo в суворих зимових умовах, перш ніж їх було схвалено.
3. Ми можемо запропонувати вам колеса, які найкраще підходять конкретно для вашої моделі Volvo, а також для вашого стилю керування, смаку та умов водіння.
4. Ніхто інший не зможе запропонувати вам більш досконалу комбінацію шин та дисків, що допоможуть оптимізувати характеристики управління Volvo, а також його зовнішній вигляд. 
5. На відміну від літніх, гума в зимових шинах залишається м’якою та гнучкою, коли температура падає нижче 7 °С. А малюнок протектора призначено для забезпечення кращого зчеплення на льоду та снігу, а також для відведення води та шуги з шини.

Дізнайтесь більше щодо асортименту зимових коліс Volvo — номери артикулів, розміри шин, доступність шин / комбінації дисків для моделей тощо, натиснувши на кнопку.