Застосунок Waze інтегрували в автомобілі Volvo

11:05 | ТРАВЕНЬ 01 2023
Застосунок Waze інтегрували в автомобілі Volvo

Компанія Volvo Cars інтегрувала навігаційний застосунок Waze у всі Volvo із вбудованим Google. Використовувати Waze можуть водії у всьому світі.

Власники з легкістю у режимі реального часу відстежуватимуть ситуацію на дорозі.   Waze сповіщатиме про затори, перешкоди попереду чи навіть погіршення погодних умов. Користуватися функціоналом Waze можна одразу після завантаження застосунку через Google Play у автомобіль Volvo. Налаштовується застосунок один раз – а після активується лише одним дотиком. Він працюватиме незалежно від того, хто керує авто, і який мобільний пристрій використовується.

Автомобільний застосунок Waze полегшить повсякденну подорож та зменшить відволікання, пов’язані із використанням смартфону. Доступні усі функції мобільної версії застосунку.

Відображатиметься Waze на центральному дисплеї інформаційно-розважальної системи Volvo Cars. Інтерфейс власники оберуть самостійно, персоналізувавши свій Volvo. А це – комфортний перегляд прокладених маршрутів завдяки більшій і яскравішій області відображення на рівні очей.

«Volvo Cars прагне надати власникам ще більше можливостей персоналізувати свій автомобіль, — сказав Ерік Северінсон, керівник нових автомобільних програм і операційної стратегії. — Співпраця із такими технологічними компаніями як Google і Waze, а також розробка власного програмного забезпечення, дозволяють Volvo Cars постійно покращувати досвід користування Volvo».

Waze, як і автомобільну інформаційно-розважальну систему, розробляли та тестували віртуально. Це стало можливим завдяки емулятору Android – він доступний на порталі розробників Volvo Cars. Подвійне тестування ще перед запуском застосунку сприяло високопродуктивній взаємодії команди із користувачами.

«Партнерство з Volvo Cars дозволить власникам у всьому світі отримати доступ до інноваційної навігації Waze у режимі реального часу, — переконаний Арон Ді Кастро, директор із маркетингу і партнерства Waze. — Маршрути і сповіщення про дорожній рух відображатимуться через інформаційно-розважальну систему автомобіля. Без потреби підключення телефону це забезпечить спрощене і бездоганне керування».

Застосунок Waze можна завантажити через Google Play у всіх Volvo із вбудованим Google. Він доступний у всьому світі, крім ринків Китаю, Південної Кореї та В’єтнаму.

Доступність функцій і послуг може відрізнятися залежно від ринку.

Google, Google Play і Waze є торговими марками компанії Google LLC.

***

 

Про Waze

У Waze люди і технології зустрічаються для вирішення автомобільних проблем. Ця платформа дозволяє відстежувати ситуацію на дорогах у режимі реального часу. Користувачі можуть редагувати карти Waze – це полегшує пересування світом. Wazers дозволяють Waze співпрацювати з муніципалітетами та органами громадського транспорту: зменшувати трафік і затори, використовувати дані про інфраструктуру, щоб одночасно впливати на планування міста. Отримати додаткову інформацію чи завантажити Waze можна за посиланням www.waze.com.

Volvo Cars у 2022 році

Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,3 млрд шведських крон. Дохід у 2022 році склав 330,1 млрд шведських крон, тоді як світові продажі досягли 615 121 авто.

Про Віннер

Група компаній Віннер вже 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.