Volvo EX30 – номінант премії «Європейський автомобіль року»

13:11 | ЛИСТОПАД 29 2023
Volvo EX30 – номінант премії «Європейський автомобіль року»

Новий електричний SUV Volvo EX30 увійшов до шортлиста престижної премії «Європейський автомобіль року» 2024 року. Впливове журі із 59 видатних автомобільних журналістів з 22 країн ретельно відібрало номінантів. У фінальному раунді голосування EX30 змагатиметься із 6-ма претендентами. Переможця оголосять на Женевському автосалоні 26 лютого 2024 року.

У номінації беруть участь 28 нових моделей, випущених у Європі впродовж 2023 року. EX30 вже має високий попит на ринку Європи та України зокрема. SUV не лише потрапив до шортлиста в Європі, а й став фіналістом премії «Північноамериканський позашляховик 2024». Усього за пів року з моменту презентації цей найкомпактніший Volvo вже здобув глобальний вплив.

Арек Новінскі, президент Volvo Cars у регіоні EMEA, підкреслює: EX30 представляє абсолютно нову категорію для Volvo Cars. Потрапити у шортлист премії «Європейський автомобіль року» – це вже фантастична нагорода. Авто втілює все, що клієнти очікують від Volvо стосовно безпеки. Орієнтований на власника та його потреби, SUV відтепер у привабливій і компактній упаковці. «Маємо великі плани щодо EX30 у Європі. Враховуючи важливість авто для регіону, а також високий попит на ринку, ми розширимо глобальні виробничі потужності, коли у 2025 році почнемо збирати автомобіль на нашому бельгійському заводі в Ґенті»,сказав А. Новінскі.

Volvo Cars вдруге бере участь у премії «Європейський автомобіль року». Попередньо, у 2018 році, компактний Volvo XC40 вже здобув її. Сьогодні  EX30 має найнижчий вуглецевий слід з-поміж усіх моделей Volvo. Це черговий крок Volvo Cars із реалізації загальних цілей бренду у розрізі екології. Викиди протягом усього виробничого та життєвого циклу авто зменшені, а матеріали всередині та зовні авто раціонально використані. Загальний вуглецевий слід – до 30 тонн* за 200 000 км.

EX30 – найкомпактніший повністю електричний SUV бренду. Він доповнює лінійку електромобілів Volvo – відтепер у портфелі Volvo Cars 5 повністю електричних авто. Із новим EX30 компанія планує задовольнити все більш зростаючий попит у сегменті електрифікації.

В Україні ціна на новий EX30 стартує від 1 312 191 гривень*, забронювати автомобіль можна з передплатою 20 000 гривень* вже зараз. Поява в офіційних дилерських центрах очікується у першому кварталі 2024 року.

Розрахунок вуглецевого сліду нижче 30 тонн для відстані у 200 000 км ґрунтується на використанні зарядної електроенергії з суміші електроенергії ЄС-27. Твердження, що Volvo EX30 має найменший рівень викидів CO2, ніж будь-який інший Volvo, стосується доступних у всьому світі авто, що проїхали  200 000 км.

*Вартість (ціна) вказана без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 15.06.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/.

***

Volvo Cars у 2022 році

Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,3 млрд шведських крон. Дохід у 2022 році склав 330,1 млрд шведських крон, тоді як світові продажі досягли 615 121 авто.

Про Віннер

Група компаній Віннер вже 31 рік проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.