Volvo отримали нове бездротове оновлення: до Apple CarPlay додано нові функції

10:06 | ЧЕРВЕНЬ 12 2023
Volvo отримали нове бездротове оновлення: до Apple CarPlay додано нові функції

В автомобілі Volvo із вбудованим Google інтегрували нове бездротове оновлення: користувачі Apple CarPlay отримали нові функції інформаційно-розважальної системи. Серед головних оновлень – доступність Apple Maps та навігаційних застосунків на дисплеї водія, безпосередньо під кермом.

Інформація про виклик відтепер відображається на дисплеї водія. За допомогою кнопки на кермі власники можуть відповідати, відхиляти та завершувати дзвінки. Покласти слухавку або вимкнути звук дзвінка також можна на центральному дисплеї. Нововведення від Volvo – це відображення медіаінформації у меню CarPlay на центральному дисплеї. А це – легший процес відтворення музики завдяки зменшенню паузи під час перемикання пісень.  

«Volvo Cars прагне, щоб кожна нова поїздка власників була ще кращою, ніж попередня. Досягнути цього можна завдяки онлайн оновленням, – вважає Алвін Баккенес, керівник відділу розробки програмного забезпечення. – Останнє оновлення функцій CarPlay демонструє, як компанія, додаючи нові функції, збагачує досвід користування авто».

Volvo Cars підтверджує статус лідера у сфері дистанційного оновлення ПЗ в автомобілях – щоразу оновлюється все більше Volvo. Минулого разу загальна кількість інтегрованих онлайн оновлень перевищила один мільйон. Цього разу Volvo Cars встановила новий рекорд щодо автомобілів, де оновлення доступно – його отримали понад 650 000 Volvo.

Покращення користувацького досвіду відчують всі власники Volvo. Відтепер перемикати функції допомоги водію та складати бокові дзеркала під час закриття автомобіля можна кнопками на кермі. Серед інших оновлень: оптимізація калібрування двигуна та виправлення незначних помилок.

Наразі в Україні встановити останні оновлення власники можуть лише в офіційних дилерських центрах Volvo, бездротові оновлення в режимі онлайн поки недоступні.

Вбудовані служби Google доступні в усіх моделях, що представлені на ринку України та працюють на інформаційно-розважальній системі iCup. Це всі авто, починаючи з 2022 модельного року. Дротовим Apple Car Play оснащені усі нові автомобілі Volvo, наявні в Україні. Також він доступний в усіх моделях до 2022 модельного року, що працюють на інформаційно-розважальній системі Sensus.

Бездротові оновлення доступні лише для Volvo із вбудованим Google.
Google, Google Play і Google Maps є товарними знаками Google LLC.
Доступність згаданих функцій і послуг може відрізнятися залежно від ринку. Щоб отримати додаткову інформацію про оновлення програмного забезпечення 2.9, перейдіть за  посиланням. Оберіть країну, модель авто та рік випуску.