Інформація щодо COVID-19

08:05 | ТРАВЕНЬ 31 2020
Інформація щодо COVID-19

Особиста безпека лежить в основі цінностей Volvo - забезпечити свободу пересування в особистий, стійкий і безпечний спосіб. Аби переконатися, що ми виконуємо нашу місію, ми вживаємо ряд кроків, щоб допомогти вам протидіяти поточній ситуації, пов’язаній із коронавірусом (COVID-19).

Для створення безпечного середовища для вас та наших співробітників ми вживаємо ряд заходів, які засновані на порадах медичних працівників.

Всі співробітники щоранку тестуються на наявність температури, використовують одноразові рукавички та засоби дезінфекції. А  на території дилерських центрів регулярно проводиться вологе прибирання та оброблюються всі поверхні.

Інформація щодо наших послуг протягом цього періоду знаходиться нижче.

ПРОДАЖІ

Відділ продажу працює у звичайному режимі із застосуванням усіх необхідних засобів безпеки. Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень сервісу нашим клієнтам тому проводимо тест-драйв у дистанційному форматі. Окрім того, ми відкриті до використання усіх можливих технологій зв’язку для того, щоб продемонструвати онлайн вам новий автомобіль.

АВТО В НАЯВНОСТІ

Ви можете обрати авто із наявних в Україні та зробити замовлення онлайн.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ >

СТВОРІТЬ ВЛАСНЕ АВТО

Ви можете створити авто вашої мрії не виходячи із дому за допомогою онлайн конфігуратора.

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Для того, що ви могли переконатися у правильності вашого вибору, консультанти доставлять авто для тест-драйву до вашого дому. До та після проведення тест-драйву авто проходить ретельну обробку та дезинфекцію.

ДИСТАНЦІЙНА ПЕРЕДАЧА НОВОГО АВТО

Ми доставимо ваше нове авто у зручне для вас місце, тому не варто відкладати покупку авто на потім.

 

СЕРВІС

Сервіс Volvo працює для вас у відкритому режимі за дотримання всіх необхідних заходів безпеки. А для того, щоб ви почувались безпечно, ми пропонуємо послугу із доставки авто на сервіс.