VOLVO Кредит від 0,01% річних*

Вибір правильного автомобіля завжди пов’язаний з вибором прийнятних фінансових умов. Volvo в Україні готові надати умови на придбання вашого Volvo, з якими ваше життя стане комфортнішим.

Програма VOLVO КРЕДИТ - можливість швидко, зручно і на вигідних умовах отримати в своє розпорядження легендарну якість і комфорт від Volvo.

 

ЧОМУ VOLVO КРЕДИТ?

 • Привабливі відсоткові ставки.

 • Щомісячні платежі мінімізовані в порівнянні зі стандартними кредитними програмами і дозволяють не знижувати звичний рівень вашого життя.

 • Прозора схема обслуговування кредиту.

 • Вигідний і швидкий обмін автомобіля на новий. 

ПРОГРАМА КРЕДИТУВАННЯ НА НОВІ АВТОМОБІЛІ ВІД УКРГАЗБАНКУ

«EkoDrive_03.2023»

ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:
1. Громадянин України.
2. Вік від 21 до 65 років. Порука третьої особи, якщо:
- вік від 23-х до 25-ти років та власний внесок менше 50%;
- вік менше за 23 роки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:
1. Анкета-заява
2. Паспорт громадянина України
3. ІПН
4. Документ, який підтверджує фінансовий стан
5. Рахунок-фактура з автосалону

Максимальний термін кредитування - 84 місяці, максимальна сума кредитування – 2 500 000 грн. (сума кредиту, більша 2 500 000 грн., погоджується індивідуально). Орієнтовна реальна річна процентна ставка включаючи платежі за супровідні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн., строку кредитуванні 84 місяці та власному внеску 30%, номінальній процентній ставці 19,09% річних у грн., схема погашення ануїтет становить 43,29% (розрахунок зроблено станом на 17.02.2023р). Реальна річна процентна ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування. Супровідні послуги: - внесення інформації про обтяження рухомого майна в ДРОРМ – 750 грн. (з ПДВ); комісія за управління кредитними коштами, в частині оформлення договорів забезпечення – 0,03% від суми кредита (без ПДВ); збір на обов’язкове пенсійне страхування (при набутті права власності на легкові автомобілі) – залежно від вартості легкового автомобіля; -платежі, що супроводжуються при здійсненні реєстрації автомобіля в органах МВС – залежно від виду автомобіля та об’єму циліндрів двигуна; оформлення договору застави: нотаріальне посвідчення договору забезпечення - орієнтовно 5000,00 грн. Якщо місце фактичного проживання заставодавця або оформлення кредиту відрізняється від місця реєстрації заставодавця/Банку або в населеному пункті, де здійснюється видача кредиту, відсутній акредитований нотаріус – договір застави може укладатися у простій письмовій формі. Окрема плата за посвідчення такого договору не стягується. АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком областей ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, на території яких, органи державної влади України не здійснюють своїх повноважень. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті http://www.ukrgasbank.com – розділ Приватним клієнтам – Кредити – Умови кредитування - Кредити на придбання нових легкових автомобілів або за телефоном: 0800 309 000 (дзвінки безкоштовні у межах України). Програма діє з 06.04.2023.

ПРОГРАМА КРЕДИТУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ ВІД УКРГАЗБАНКУ

«Кредит на придбання автомобіля з пробігом _03.2023»

Основні параметри:
Сегмент позичальника -клієнти – фізичні особи, які отримують доходи як:
- наймані працівники;
- пенсіонери (в т.ч. працюючі пенсіонери);
- фізичні особи підприємці, які кредитуються як фізичні особи, та які працюють в сфері ІТ.

Продавцем автомобіля може бути акредитований у Банку автосалон/автодилер або неакредитований у Банку автосалон чи фізична особа;
Сума кредиту min 50 тис. грн. max 1,5 млн. грн.
гарантійний лист за 2-3 години.

Вимоги до автомобіля:
Автомобілі іноземного виробництва (в т.ч. зібрані на території України; за виключенням автомобілів марок країн СНД, Ірану, Індії та Китаю);
Вік автомобіля на момент закінчення строку кредитування не повинен перевищувати 10 років;
Середньорічний пробіг автомобіля не повинен перевищувати 25 тис.км на рік (на дату надання заявки на отримання кредиту, відповідно до фотографії панелі приладів).

Пакет документів для розгляду заявки:
1. Стандартний пакет документів по клієнту;
2. Фотографії автомобіля (номер кузову автомобіля; пробіг автомобіля на панелі приладів; спереду та ззаду в анфас і зліва та справа в профіль)
3. Документ, що засвідчує належний технічний стан автомобіля в довільній формі (звіт/акт, довідка з СТО щодо технічної справності АВТО тощо із зазначенням номеру кузова/VІN-коду по АВТО).
4.1. Якщо салон акредитовано в Банку:
Рахунок-фактура /акт вибору авто/специфікація, де зазначається (вартість, МАРКА/МОДЕЛЬ, НОМЕР КУЗОВА/VIN-КОД АВТОМОБІЛЯ, РІК)
Свідоцтво про реєстрацію технічного засобу (автомобіля) (бажано але не обов’язково).
4.2. Якщо салон не акредитовано в Банку:
Звіт про оцінку автомобіля акредитованим в банку СОД;
Свідоцтво про реєстрацію технічного засобу (автомобіля);

ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:
1. Громадянин України.
2. Вік від 21 до 65 років. Порука третьої особи, якщо:
- вік від 23-х до 25-ти років та власний внесок менше 50%;
- вік менше за 23 роки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:
1. Анкета-заява
2. Паспорт громадянина України
3. ІПН
4. Документ, який підтверджує фінансовий стан
5. Документ, що засвідчує належний технічний стан автомобіля (із зазначенням номеру кузова/VІN-коду по АВТО
6. Фотографії автомобіля
7. Рахунок-фактура з акредитованого в Банку автосалону
8. Якщо продавець неакредитований в Банку автосалон/фізична особа:
• Звіт про оцінку автомобіля акредитованим в Банку СОД;
• Свідоцтво про реєстрацію технічного засобу (автомобіля).

Максимальний термін кредитування - 84 місяці, максимальна сума кредитування – 1 500 000 грн. (сума кредиту, більша 1 500 000 грн., погоджується індивідуально). Орієнтовна реальна річна процентна ставка включаючи платежі за супровідні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн., строку кредитуванні 84 місяці та власному внеску 50%, номінальній процентній ставці 19,59% річних у грн., схема погашення ануїтет становить 50,84% (розрахунок зроблено станом на 17.02.2023р). Реальна річна процентна ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування. Супровідні послуги: - внесення інформації про обтяження рухомого майна в ДРОРМ – 750 грн. (з ПДВ); комісія за управління кредитними коштами, в частині оформлення договорів забезпечення – 0,03% від суми кредита (без ПДВ); оцінка автомобіля акредитованим СОД, якщо продавцем АВТО є неакредитований в Банку автосалон/ фізична особа – орієнтовно 2400,00 грн.; платежі, що супроводжуються при здійсненні перереєстрації автомобіля в органах МВС; оформлення договору застави: нотаріальне посвідчення договору забезпечення - орієнтовно 5000,00 грн. Якщо місце фактичного проживання заставодавця або оформлення кредиту відрізняється від місця реєстрації заставодавця/Банку або в населеному пункті, де здійснюється видача кредиту, відсутній акредитований нотаріус – договір застави може укладатися у простій письмовій формі. Окрема плата за посвідчення такого договору не стягується. АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком областей ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, на території яких, органи державної влади України не здійснюють своїх повноважень. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.ukrgasbank.com – розділ Приватним клієнтам – Кредити – Умови кредитування - Кредити на авто з пробігом або за телефоном: 0800 309 000 (дзвінки безкоштовні у межах України). Програма діє з 06.04.2023.

ПРОГРАМИ КРЕДИТУВАННЯ НА НОВІ АВТОМОБІЛІ ВІД ОЩАДБАНКУ

«Ощад Драйв»

 • Ставка від 0.01%
  • Страхування життя 0%
  • Аванс від 30%
  • Термін кредиту до 7 років

«Ощад Драйв»

Вартість страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту

Документи для отримання кредиту:
• заявка позичальника – фізичної особи для отримання кредиту;
• паспорт громадянина України, а також паспорт дружини (чоловіка), якщо Ви одружені;
• документ щодо податкового номеру позичальника та дружини / чоловіка позичальника
• довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) • документи, що підтверджують інші доходи позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи)
• копія свідоцтва про одруження (розлучення) у разі наявності
• оформлення фінансової поруки іншого з подружжя або найближчих родичів;
• рахунок-фактура із автосалону.
• інші документи на вимогу банка
Для приватних підприємців замість довідки з місця роботи надаються наступні документи:
• Реєстраційні документи, довідка про рух грошових коштів по поточному рахунку за останні 12 місяців, податкова декларація про майновий стан і доходи за останні 4 квартали з відміткою ДФСУ або звіт платника єдиного податку за 4 останні квартали з відміткою ДФСУ, інші документи на вимогу банка

Додаткові витрати клієнта пов’язані з оформленням кредиту: за переказ коштів на рахунок автосалону: 750 грн., за відкриття рахунку: 200 грн.; нотаріальне оформлення - послуги нотаріуса (по автомобілям вартістю від 4 млн. грн., відповідно до тарифів нотаріуса). Страхування проводиться в одній з акредитованих у банку страхових компаній, орієнтовний тариф 6,50%. Реальна річна процентна ставка: 35,26% річних (розрахована виходячи із процентної ставки 14,99%, строку кредитування 84 місяці, аванс 30%, стандартний графік погашення, з врахуванням платежів за додаткові та супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування тощо, обов'язкові для укладення договору/отримання кредиту). 1 - для кредитів на транспортні засоби торгових марок, виробництва України, країн СНД, а також торгових марок Китаю, Індії, тощо максимальний строк кредиту - 60 місяців. Кредитування не здійснюється в районах проведення воєнних дій та на територіях, які перебувають в оточенні, тимчасовій окупації.

Вартість транспортного засобу не повинна перевищувати 2,5 млн. грн.

Термін дії програми з 02.07.2023р. до 01.10.2023 (включно). Контактна інформація: oschadbank.ua, тел.: 0 800 210 800 (в межах України дзвінки безкоштовні). Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011

«VIP АВТО»

 • Ставка від 0.01%
  • Комісія банку від 0%
  • Аванс від 40%
  • Термін кредиту до 7 років
  ü персональний банкір
  ü преміальна платіжна картка класу ELITE
  ü обслуговування в комфортних преміум зонах
  ü можливість включити КАСКО в тіло кредиту в перший рік страхування

Розповсюджується на нові автомобілі вартістю від 1 200 000 грн.

Документи для отримання кредиту:
• заявка позичальника – фізичної особи для отримання кредиту
• паспорт громадянина України, а також паспорт дружини (чоловіка), якщо Ви одружені
• документ щодо податкового номеру позичальника та дружини / чоловіка позичальника
• довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою)
• документи, що підтверджують інші доходи позичальника
• копія свідоцтва про одруження (розлучення) у разі наявності
• рахунок-фактура із автосалону
• інші документи на вимогу банка
Для приватних підприємців замість довідки з місця роботи надаються наступні документи:
Реєстраційні документи, податкова декларація про майновий стан і доходи за останні 4 квартали з відміткою ДФСУ або звіт платника єдиного податку за 4 останні квартали з відміткою ДФСУ

Додаткові витрати клієнта пов’язані з оформленням кредиту: за переказ коштів на рахунок автосалону: 750 грн., за відкриття рахунку: 200 грн.; преміальна платіжна картка МC World Elite або Visa Infinite в ТП ELITE або ELITE EXTRA щорічно, вартість відповідно до тарифів банку; нотаріальне оформлення для автомобілів вартістю від 4 млн. грн. (відповідно до тарифів нотаріуса); обов’язкове страхування ТЗ за пакетом «повне КАСКО» в акредитованій Банком страховій компанії (відповідно до тарифів страхової компанії). Реальна річна процентна ставка: 35,11% річних (розрахована виходячи із процентної ставки 11,99%, строку кредитування 84 місяці, аванс 40%, стандартний графік погашення, з врахуванням платежів за додаткові та супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування тощо), обов'язкові для укладення договору/отримання кредиту).

Кредитування не здійснюється в районах проведення воєнних дій та на територіях, які перебувають в оточенні, тимчасовій окупації

Термін дії умов кредитування до 01.10.23 Контактна інформація: oschadbank.ua, тел.: 0 800 210 800 (в межах України дзвінки безкоштовні). Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011

Детальні умови програм кредитування дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Volvo.Зв'яжіться з нами

У вас є питання? Заповніть форму нижче, ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.