Sweden. Volvo. Midsummer.

Літо у Швеції коротке. Воно робить перші несміливі кроки в травні і набирає силу в червні. Йому потрібно поспішати, адже у вересні ночі знову стануть холодними. У Midsummer, день літнього сонцестояння, шведське літо - в самому розквіті сил, із соковитою молодою зеленню, яскравими фарбами, п'янкими ароматами і короткими світлими ночами. На півночі настає полярний день, і сонце зовсім не опускається за горизонт.

Шведи люблять, щоб все було організовано з розумом. Тому багато хто планує свій щорічну відпустку відразу після Midsummer. Це означає, що до свята треба закінчити всі справи на роботі. А свято це, як і багато інших, за традицією відзначають за містом. Заздалегідь їдуть на дачу або у село, в містах все закривається, і на вулицях - ні душі.

Зате головні автомагістралі переповнені. Пробки тягнуться на кілометри. Роздратовані шведи втішаються думкою, що попереду їх чекають сім'я, друзі і свято. Свято середини літа - це привід зібратися великою компанією. З'їжджаються численні родичі і друзі: ось відмінна можливість виконати свої соціальні зобов'язання, зустрітися, вдосталь поспілкуватися - і потім вже спокійно насолоджуватися відпусткою, ні на кого не відволікаючись.

Долучайтесь і ви до святкування Midsummer разом із Volvo! А ми приготували для вас подарунки – додаткову вигоду* на розкішні автомобілі 90-ї серії, яка діє лише у червні!

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ

 

Деталі у консультантів відділу продажу ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт".

Тел.: +380 53 261 50 07, +380 99 465 63 41.

 

*Під вигодою мається на увазі надання додаткової знижки при купівлі автомобілів S90, V90 Cross Country та XC90. Пропозиція діє з 01 по 30 червня 2018 року.