Volvo Cars формує своє бачення розкоші

Історія показує, що світовим преміальним брендам доводиться вирішувати непрості завдання — їм необхідно реагувати на швидкі вподобань клієнтів і їх сприйняття розкоші. До таких висновків прийшли експерти, які вивчали еволюцію цієї ніші ринку за замовленням Volvo Cars.

Агентство Kjaer Global, лідер в галузі вивчення світових трендів, досліджувало еволюцію сприйняття розкоші, а результати проведеної роботи будуть використовуватися компанією Volvo Cars, яка реалізує стратегію трансформації бренда.
У Volvo Cars впевнені, що за минуле десятиліття розуміння розкоші зазнало змін, і сьогодні люди сприймають розкіш не тільки як матеріальну цінність, але і як можливість розпоряджатися своїм часом і отримувати позитивні, життєстверджуючі емоції. Звіт за результатами дослідження, який повинен бути опублікований на початку наступного року, свідчить про те, що відомі бренди преміум-класу відчувають необхідність трансформації, яка дозволить їм уособлювати сучасне розуміння розкоші, не засноване на логотипах. За останній час відзначається помітне зниження продажів товарів масових брендів, і на перший план виходять компанії, здатні запропонувати своє унікальне бачення бренду та якості товарів, причому оцінити це можуть лише клієнти, які активно цим цікавляться.

Нове розуміння розкоші — збалансоване сприйняття життя
«Ми бачимо, що концепція „нової розкоші“ позначається на певних напрямках і галузях, у тому числі на автомобільній промисловості. Це також очевидно в світі моди, подорожей і в інших сферах, де пропонуються товари та послуги високого класу. Виходячи з даних звіту, ми розуміємо, що багатьом широковідомим брендам доведеться швидко адаптуватися і пропонувати більш персоналізований, ексклюзивний підхід, орієнтуючись на очікування клієнтів. Якщо вони цього не зроблять, вони ризикують опинитися на узбіччі», — вважає Бйорн Аннвалль (Björn Annwall), старший віце-президент з продажу, маркетингу та обслуговування клієнтів Volvo Car Group.

 
 

У звіті наведено ряд ключових напрямків, включаючи своєчасно застосовані інновації, засоби підключення та сталого доступу, зростаючий попит на високий рівень компетенції і високоякісне виготовлення, автентичність і творчий підхід. Всі ці аспекти пов’язані з прагненням покупців до більш повного відчуття життя. Особливої уваги в звіті заслуговують тенденції, які експерти охарактеризували як «жіночий фактор» і «фактор якості життя», — в них відображена зростаюча потреба в усвідомленому виборі способу життя, а також бажання досягти балансу у ставленні до неї.

«Ми плануємо незабаром вивести на ринок наш новий седан преміум-класу — Volvo S90, — зазначив Бйорн Аннвалль. — Ми вважаємо, що нам вдалося зрозуміти концепцію нової розкоші, однак остаточне рішення — за нашими клієнтами. У Volvo Cars завжди є власне бачення. Ми завжди підходили до розробки дизайну і сприйняттю автомобіля в цілому з позиції людини, і я думаю, саме завдяки такому підходу наші автомобілі відповідають очікуванням наших клієнтів».

  

Нещодавно Volvo Cars представила світу новий XC90, підтвердивши свої впевнені позиції в преміальному сегменті автомобільного ринку. Новий позашляховик отримав багато високих оцінок за інноваційний підхід у таких сферах, як комфорт, дизайн і взаємодія водія з системами автомобіля.
Повний звіт про еволюцію розкоші буде опублікований на початку 2016 року, разом з баченням сучасної розкоші в автомобільній галузі, яке поділяють в Volvo Cars.


#Evolutionofluxury